Tenis Stołowy

 Zajęcia sekcji tenisa stołowego
przy Gminnym O
środku Kultury w Tyrawie Wołoskiej 

   Sekcja tenisa stołowego przy GOK w Tyrawie Wołoskiej powstała na początku 2009 roku z inicjatywy wójta gminy Tyrawa Wołoska pana Mieczysława Czapora oraz nauczyciela wychowania fizycznego i trenera tenisa mgr Macieja Batorskiego. Zajęcia obecnie odbywają się  w budynku GOK. Na zajęcia sekcji uczęszczają dzieci i młodzież z terenu całej gminy, zarówno uczące się w Szkole Podstawowej jak również w Gimnazjum. Zawodnicy trenujący w naszej sekcji odnoszą stałe sukcesy tj. zwycięstwa w turniejach powiatu Sanockiego oraz  Leskiego w kategoriach dziewcząt i chłopców. Czołowymi zawodnikami sekcji są :

Monika Darosz ? kilkukrotna zwyciężczyni w otwartych mistrzostwach Sanoka, Leska oraz w zawodach szkolnych na szczeblu powiatu i województwa.

Dawid Patla ? zajmujący miejsca na podium w w/w turniejach.

Łukasz Jajko oraz Hubert Piekara ? zdobywcy 9-go miejsca w województwie drużynowo, pośród 400 uczestniczących ekip ze szkół podstawowych na różnych szczeblach eliminacji.

Dodatkowo w sekcji trenują osiągając sukcesy na szczeblu powiatu          i rejonu: Konrad Jach, Michał Kuzio, Monika Białecka, Dominika Mielnikiewicz.

Przez cały okres trwania treningów na naszą sekcję uczęszczało  kilkudziesięciu uczniów i uczennic z terenu Gminy Tyrawa Wołoska, oraz odwiedzali nas na turniejach goście z Kamenicy z.Rep. Słowacji,  Sanoka ,Leska, Bukowska, Nagórzan, Dukli, Olszanicy,Leżajska.

 Serdeczne podziękowania dla wszystkich za pomoc w funkcjonowaniu sekcji składa trener mgr Maciej Batorski.

 

Amatorska Liga Tenisa Stołowego

www.sredniawies.pl/strona/liga2014.htm