Mikołaj

Kochane dzieci,

w tym roku nie będziemy mogli jak dotychczas zorganizować dla Was animacji mikołajkowych.

Dlatego  napisaliśmy list do Świętego Mikołaja, opowiadając w nim, jakie to grzeczne dzieci mieszkają w Gminie Tyrawa Wołoska i poprosiliśmy o prezent dla Was w formie filmiku.

Mikołaj spełnił naszą prośbę i przesłał nam bajkowy filmik dla Was.

Filmik możecie obejrzeć w zakładce Video galeria!

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury

Informacja - przedłużone ograniczenia

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r., ograniczenia w działalności instytucji kultury zostały przedłużone do 27 grudnia br.

Kontakt z naszą instytucją:

tel. 13 46 212 50

Niepodległa jest w nas!

Zbliża się Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku nie możemy- tak jak w latach ubiegłych – wspólnie świętować. Z powodu pandemii nie będzie uroczystej akademii , wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

Czytaj więcej: Niepodległa jest w nas!